Bílá zeď, štětec a krátká doba na malování hokejového života …

Je to krásné přirovnání. Na začátku všichni dostaneme kus bílé zdi, do rukou štětec a pár barev. Většina z nás ihned zná podobu budoucího obrázku, ale jen malá hrstka se vrhne do opravdového malování, nebo se do něj vrhne příliš pozdě, na takový obrázek máme totiž omezenou dobu, kdo zaspí …

Hokejové mládí máme jen jedno, bohužel nebo bohudík se nedá vrátit, a to nejhorší, co se může stát, jsou výčitky na konci, že jsem pro svůj vysněný obrázek na zdi mohl udělat více. Pak tu máme skupinu mladých hráčů, kteří svůj obraz tvoří na maximum, ale nedaří se jim dosáhnout kýženého výsledku. V realitě hokejového života řečeno, že trénují více než ostatní, ale projevit svůj maximální potenciál se jim nevede.

PROČ?

Protože studie výjimečných lidí, schůzky s osobnostmi, kteří dokázali posunout svůj potenciál až za hranice svých „předpokládaných“ možností mezi manažery, podnikateli i sportovci z mnoha odvětví, nás utvrdily v přesvědčení, že samotné dovednosti jsou pouze předpokladem k úspěchu. Způsob myšlení, schopnost rychlého rozhodování, předvídavost situací … to vše zabalené do termínu herní inteligence, je však tím bodem, který teprve dokáže všechny předpoklady naplno projevit. Pokud máme dokončit metaforu, tréninkem dovedností uděláte skvělý obrys, ale teprve propojení dovedností s herní inteligencí Vám umožní dát obrázku výjimečnost v podobě překrásných barev. Ptáte se, jestli je vůbec možné rozvíjet obě složky a jejich propojení? ANO!

hra mozku hokej

TÝDENNÍ KEMPY LZ 2017 – zážitek, který stojí za to .. PODÍVEJTE SE!

TÝDENNÍ KEMP PLZEŇ 10.-14.ČERVENCE

TÝDENNÍ KEMP PRAHA 31.7. – 4.SRPNA

JAK?

V tréninkovém procesu LZ Hra mozku hokej vytváříme pro hráče nekonečné množství situací, které musí vyřešit a nejde jen o různé modifikace her s jednoduchým a složeným podnětem, ale také herní cvičení, jejichž průběh není hráči dopředu sdělen a mladý hokejista tak musí průběh cvičení korigovat podle reakcí na poslední chvíle. To vše podpořené off ice programem, kde se propojuje trénink s PC. Je neuvěřitelné sledovat, jak hráč postupně mění své uvažování ve hře. Tisíce prožitých a vyřešených situací mění jeho herní inteligenci a probouzí v něm opravdovou radost ze hry. Je až s podivem, že díky neustálým řešením situací si hráč po základních instrukcích dokáže také nalézt svoji vlastní nejlepší techniku provedení, které jeho samotného dovedou k úspěchu. Věřte, je to velká ZÁBAVA!

Někteří lidé se mylně domnívají, že úspěšnými lidmi se můžou stát pouze vyvolení, ale skutečnost je taková, že šanci mají úplně všichni, jde jen o to, jakým směrem se vydáte.

„Program LZ Vám umožňuje výběr z mnoha barev, stačí je zvednout a dodělat obrázek k Vaší dokonalosti“

Jak vypadá vysněný obrázek v realitě?

SPUSTIT VIDEO

Těšíme se na společnou hokejovou cestu!

Lukáš a Ondřej Zdrhovi – autoři programu LZ Hra mozku hokej