KDO JSME?

Poznejte nás 

Bc. Lukáš Zdrha
Bc. Lukáš Zdrha
Hlavní zakladatel myšlenky a systému LZ školy, Hlavní trenér, Specialista herní situace v hokeji
Ondřej Zdrha
Ondřej Zdrha
Hlavní trenér, Specialista na bruslení a mentální přípravu hráče
Antonín Mařík
Antonín Mařík
Spoluzakladatel LZ školy, Hlavní trenér

O hokeji jsme vždy přemýšleli jinak. Kopírovat staré zažité věci nikdy nikoho neposune dál. Chtěli jsme vytvářet své vlastní programy, chtěli jsme vytvářet tréninkový proces hokejové budoucnosti a ten také vytváříme.

Prvotně jsme vložili velké úsilí do nasbírání veškerých informací, a to pouze od těch nejlepších, shlédli jsme mnoho zahraničních materiálů, do USA se i osobně vydali, osobně jsme také mluvili s mnoha předními trenéry v ČR i v zahraničí,mluvili jsme například s Johnem GRUDENEM asistentem USA U 18, prošli s ním osobně a seznámili se s centrem výchovy mládežnických reprezentací USA U17 a U18 v Ann Arboru v Detroitu, ( do těchto hokejově zasvěcených míst jsme se dostali díky vstřícnému kolegovi Petru Jonákovi) ale to hlavní, že jsme zabrousili i do jiných sfér, než je jen lední hokej.

Začali jsme studovat filosofii úspěšných lidí v různých odvětvích a nejen sportovců, shlédli jsme mnoho speciálních programů, díky nimž se z průměrných sportovců stali výjimeční a přečetli mnoho knížek o coachingu, jak ve sportu, tak ve společnosti. Dali jsme dohromady to nejlepší, naučili se, co je zapotřebí k dosažení skutečného úspěchu a začali vytvářet vlastní programy a metodiky pro lední hokej jako je program The Brain game a mnoho dalších, které mají mnohem hlubší podtext, než jen stále dokola opakující se drillová cvičení, ale učí hráče o hře přemýšlet a vytvářet si vlastní pojetí hry, vlastní zásobník řešení situací, který se neuvěřitelně projevuje v kreativitě hráče při zápasech a zároveň mění přístup hráče k lednímu hokeji.

Nezatěžujeme hráče nařizováním, jak co dělat. Hráče pouze usměrňujeme a díky jedinečným tréninkovým programům vytváříme takové tréninkové prostředí, ve kterém si každý hráč najde sám své řešení, svou vlastní cestu. Takový hráč je, v hokejovém světě neustále se měnících situací na ledě i mimo led, připravený lépe než kdokoli jiný.

 

VÍTEJ MEZI NÁMI

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT ? 

ZAVOLEJTE NÁM NA TEL: 723 926 707, 724 874 998

NEBO NA NAŠÍ EMAILOVÉ LINCE 

NAPIŠTE NÁM

Rádi Vám případné dotazy zodpovíme !!