Přihlášky na týdenní kempy 2018 v Plzni, Praze a v Klatovech jsou již spuštěny. Více zde ->

Ebook HRY OFF ICE

ZDARMA až k Vám domů

Někteří trenéři prosazují neustále drily, ale jsou to právě hry, kde se nejvíce zlepšujete přirozeným rozvojem. Znáte přeci ten chytlavý pocit, kdy nedokážete ze hry vystoupit, dokud nepřekonáte rekord, nebo neporazíte své soupeře. O to tu přesně jde ...

Ztrácíte totiž pojem o čase, trénink navíc pro vás najednou není tím "nudným a nutným" tréninkem navíc, protože jste zkrátka zataženi do hry, kde se podmínky neustále mění a vy jste nuceni reagovat a používat své hokejové náčiní nejrůznějšími způsoby.


NA CO SE TĚŠIT?

 • 1

  Celkem 6 OFF ICE HER

  Ukážeme Vám na videu celkem 6 her mimo led pro všechny hokejové kategorie, ze kterých se Vám nebude chtít odcházet domů.
 • 2

  ZÁBAVA A MOTIVACE

  Pro naplnění potenciálu potřebujete především motivaci a zábavu. Až nakouknete do těchto her, bude Vám hned všechno jasné.
 • 3

  ukážeme Vám TRÉNINK, KTERÝ ANI JAKO TRÉNINK VNÍMAT NEBUDETE.

  Je to vlastně takový trénink bez tréninku. Jste zabraní do hry, nemůžete se odtrhnout dokud nevyhrajete, ohromně Vás to baví, takže si vlastně ani neuvědomujete, že trénujete navíc a dostáváte se krok před své soupeře.

Za raz, dva, tři sekundy staženo ..

 • Vyplňte krátký FORMULÁŘ

  Stačí jen pár vteřin na vyplnění formuláře a ebook je Váš. Do formuláře se vyplňuje Vaše jméno, příjmení a emailová adresa

Další Rozvoj na LZ BLOGU

Týdenní kempy 2018

LZ hokejová škola představuje týdenní kempy 2018 ... novinkou bude například kustod a návštěva tréninkového centra s umělým ledem!

Týdenní kempy LZ hokejové školy budou opět nabité rozvojem a inspirací, součástí však budou také novinky jako…

Celý článek
Tréninky v Plzni s LZ hokejovou školou

NOVÉ TRÉNINKOVÉ CENTRUM, nové možnosti .. posouvat se dál, je naší vášní

Měnit, rozvíjet a inspirovat ve spolupráci s těmi nejlepšími a být součástí Vaší hokejové cesty, je naší…

Celý článek