Inspirující příběh z NBA: Namyšlení frajírci žijící z talentu? NE! trochu jiný LEVEL …

Basketbal a jeho verze té nejvyšší úrovně, to je zámořská NBA. Sportovní hra, která je tak moc podobná právě lednímu hokeji. Hraje se v počtu 5 na 5 a být v ní hvězdou, znamená mít úžasné dovednosti a odlišné myšlení, jinak řečeno řešit zápasové situace nepředvídatelně pro soupeře, a zvedat tak diváky ve vyprodaných halách ze sedadel.

Skvělý život, peníze, párty a večer si jít občas zahrát a těžit ze svého talentu … přesně takové zvěsti kolují o hvězdných hráčích černé pleti nejslavnější basketbalové ligy světa. Následující řádky Vám ale ukážou přesný opak.

Kobe Bryant, bývalá opora LA Lakers, Lebron James z Clevelandu, nebo DeMar DeRozen, velká star Toronto Raptors a mnozí další, Ti všichni mají jedno společné, pro úspěch udělali vždy více než jejich soupeři.

Jeden z nejslavnějších basketbalových hráčů a stále hrající megastar Clevelandu Cavaliers Lebron James se rozpovídal pro stránky NBA o svém tréninkovém zatížení. Mimo sezónu absolvuje až 5 individuálních tréninků na rozvoj dovedností a kondice, během sezony využívá každého volného dnu k dalšímu tréninku. Nejde o „týmové“ tréninky, to všechno je nadstavba, díky níž se pomalu a jistě dostává do historických tabulek celé ligy. To vše ve svých 31 letech. Již před sedmi lety pro časopis Men’sHealth okomentoval svůj přístup ke sportu takto:

„It’s just me. Always me. I want to maximize my potential. I’m not saying I want to be better than Michael Jordan or Kobe or Magic. I want to be the best player LeBron James can be.“ Lebron James (Men’sHealth, 2010)

„To jsem já, Vždy já. Chci na maximum projevit svůj potenciál. Nikdy jsem neříkal, že chci být lepší než Kobe (Kobe Bryant) nebo Michael Jordan. Chci být nejlepším hráčem, jakým dokážu být já sám.”

Kobe Bryant of the Los Angeles Lakers drives against the Memphis Grizzlies during their NBA game 33 at the Staples Center in Los Angeles, California on January 2, 2014. The Grizzlies went on to win 109-106.            AFP PHOTO/MARK RALSTONMARK RALSTON/AFP/Getty Images

„I have the hunger, the motivation and the desire to be the best possible basketball player that I could be.“ Kobe Bryant (Goalcast,2017)

„Jsem hladový, mám motivaci a touhu stát se tím nejlepším možným basketbalistou, jakým můžu být“

Tak tohle jsou slova opravdové legendy LA Lakers Kobeho Bryanta, muže, který za svoji kariéru nasázel do košů soupeře neskutečný počet 33643 bodů. Jeho tréninky nikdo nechápal, trvaly vždy 4 hodiny a když skončila sezona, on v tréninku stále pokračoval, každý trénink také končil střelbou. Jakou? Musel dát 400 úspěšných pokusů …

Jaký to rozdíl v přístupu od některých hokejových „hvězd“ především v ČR. Konec sezony, dovolená, a následně „nutné“ plnění klubových tréninků, přesně takovým způsobem hráči přešlapují na místě a jen „přežívají“ svůj sportovní život. Nikdy ve skutečnosti nepoznají své opravdové možnosti … Tihle chlapi to ale dobře věděli, a proto se jim teď klaní celý basketbalový i sportovní svět.

Právě vy můžete být těmi, kteří to změní a svým přístupem vystoupí z řady. My Vám k tomu dáme opět příležitost. Před třemi týdny jsme vydali Online knihu Tajemství střelce, která má již přes 125 stažení, (kdo ji ještě nemá, může tak učinit, stačí zadat svůj email a jméno po pravé straně), teď se můžete těšit na její pokračování ve video verzi.

TAJEMSTVÍ STŘELCE 2 – VIDEO TRÉNINK – JIŽ ZA 14 DNÍ!!

17776690_1293920807328689_383806222_o

Tajemství střelce 2 bude znamenat přechod z teorie do praxe. Obsahovat bude desítku cvičení plnou reakcí, zábavy a rozvoje herní inteligence při zakončení. To vše bude dostupné na www.hokejkemp.cz a především zcela ZDARMA!

„Čas, který zameškáte, se nedá vrátit. Buďte těmi, kteří to pochopili včas a poznejte své opravdové možnosti. Máte to ve svých rukou.“