ONLINE KNIHOVNA BĚHEM VTEŘINY V MOBILU ČI NOOTEBOKU

Informace pro Váš rozvoj, nadstavbové statistiky, videotréninky, cvičení ... stačí jen zadat emailovou adresu a pustit se do akce!

0+
staženo

Videokniha, díky které to vezmete do svých rukou..

Tajemství střelce má své pokračování a je tu opět pro vás ZDARMA ke stažení. Po úspěšném prvním díle, ve kterém jsme analyzovali střelecké prostory hvězd a jejich způsob zakončení, se nyní přesouváme ke specializovaným dovednostem. Chceme Vám dokázat, že střelcem se můžete stát a ne jen narodit. Ti, kteří se nelimitují vlastními hranicemi, to už dávno ví.

stáhnout videoknihu ZDARMA

Video kniha - hry mimo led

Někteří prosazují neustálé drily, ale jsou to právě hry, kde se nejvíce zlepšujete. Znáte ten chytlavý pocit, kdy nedokážete skončit, dokud nepřekonáte rekord, nebo neporazíte své soupeře? O to tu přesně jde ...

stáhnout zdarma

Tajemství hokejového střelce

Online kniha Tajemství střelce

Střelec „zabiják“, hráč, po kterém touží každý věhlasný klub na hokejové planetě. Můžeme se takovým hráčem stát, nebo jde pouze o vrozenou schopnost být ve správný čas na správném místě? Více se dozvíte uvnitř.

stáhnout zdarma

Žít svůj sen - každý má stejnou šanci

Online kniha, která obsahuje 3 principy, jejichž dodržování přináší úspěchy lidem po celém světě, si stáhlo již téměř 100 čtenářů. Moc si vážíme, že máme kolem sebe tolik lidí, kteří chtějí žít svůj vlastní sen!

stáhnout zdarma

Video kniha - Tajemství střelce 2

Tajemství střelce má své pokračování. Po úspěšném prvním díle, se nyní přesouváme ke specializovaným dovednostem. Chceme Vám dokázat, že střelcem se můžete stát a ne jen narodit. Pusťte se do akce ..

stáhnout zdarma

AUTOR EBOOKU

Bc.Lukáš Zdrha
Bc.Lukáš Zdrha
Zakladatel LZ hokejové školy

Autor myšlenky LZ hokejové školy. Je nejmladším trenérem 2 ligy v historii týmu. Je spoluzakladatel programu hra mozku hokej. Spoluzakladatel velké myšlenky NHL pro malé děti a dalších projektů. Dlouholetým trenérem mládeže. Pod rukama mu prošlo více než 1000 hráčů.