POZNEJTE NÁŠ PROGRAM ..

Proč HRA MOZKU HOKEJ ..

HRA MOZKU HOKEJ (Brain game)

Jedinečný tréninkový program na rozvoj herní inteligence.Cvičení plná reakcí umožní získat mnoho "zkušenostních vzorců", díky nimž se stanete nečitelní pro soupeře a získáte větší radost a sebevědomí ve hře. Program HRA MOZKU HOKEJ Vás unikátní metodikou, doslova „nakazí“ neustále vytvářet své vlastní řešení.

PŘIROZENÝ ROZVOJ HRÁČE

V tréninkovém procesu LZ vytváříme pro hráče inspirativní prostor k nalezení své nejlepší možné techniky a k samo objevení řešení těch nejsložitějších zápasových situací. Žádné nudné detailní instrukce, ale přirozený vývoj, který ve Vás dokáže probudit svoji jedinečnost a opravdovou radost ze hry.

TRÉNINK V PROPOJENÍ S PC

Tréninkový proces 21.století využívající funkce mozku k rozvoji herní inteligence revolučním způsobem ve spojení s počítačovou technikou. Stanete se součásti revoluce ve Vašem hokejovém rozvoji, užijete si a posunete své hranice potenciálu v tréninkovém procesu plném nadšení a zábavy.

ZDRAVOTNÍ STRÁNKA MLADÉHO HRÁČE

Náš tým je složený z odborníků v oblasti výživy a fyzioterapie, díky nimž se tréninkový proces LZ stává komplexní.Tak jako jsme zmínili, že o výjimečnosti rozhoduje nastavení mysli, nikoliv samotné dovednosti, stejné je to i v oblasti zdravotní. Chcete li být výjimeční na ledě, musíte se stát výjimečnými i mimo led.

Naše touha byla vždy udávat směr a předávat hodnotu, která je o krok před ostatními. V dnešní době se v ledním hokeji všichni zaměřují na samotné dovednosti. Nás ale pořád napadala otázka zda úspěšní hokejisté jsou úspěšní díky dovednostem, nebo zda tkví jejich výjimečnost v jiné oblasti. Hodiny studií výjimečných lidí, hodiny strávené na schůzkách s osobnostmi, kteří dokázali posunout svůj potenciál až za hranice svých "předpokládaných" možností mezi manažery, podnikateli i sportovci z mnoha odvětví, nás utvrdily v přesvědčení, že samotné dovednosti jsou pouze předpokladem k úspěchu. Co tedy projeví Váš skutečný potenciál?

POKRAČUJTE ZDE

Autoři programu HRA MOZKU HOKEJ

Bc Lukáš Zdrha
Bc Lukáš Zdrha
Zakladatel programu HRA MOZKU HOKEJ

Člověk, který si vždy šel vlastní cestou, díky níž se také stal v roce 2014 nejmladším hlavním trenérem v historii 2.ligy. Zakladatel LZ hokejové školy (2009) a autor programu HRA MOZKU HOKEJ, se velmi intenzivně zabývá rozvojem herní inteligence ve sportovních hrách. Jeho vášní je četba v této oblasti "nastavení mysli" u úspěšných lidí z celého světa, nejen z prostředí ledního hokeje.

Ondřej Zdrha
Ondřej Zdrha
zakladatel programu HRA MOZKU HOKEJ

Je autorem tréninkového procesu LZ HRA MOZKU HOKEJ. Intenzivně se zabývá myšlením úspěšných lidí v oblasti sportu a podnikání, díky kterým dokáže nastavit hráče na úspěšné myšlení.

Mgr. Jan Stránský
Mgr. Jan Stránský
hlavní trenér LZ

Hráč, který je v dnešní době výjimečný svým přístupem k životu. Kromě toho, že se probojoval do hokeje té nejvyšší úrovně (Hc Bílí tygři Liberec) dokázal současně vystudovat magistra na FTVS a nejvyšší trenérskou licenci A. Podílí se na vývoji všech tréninkových programů LZ, které pomáhá dotvářet a propojovat se skutečnou praxí v profesionálním hokeji.

Hvězdy, které prošly programem LZ před sezonou 16/17

Jan Kovář
Jan Kovář
KHL, ELH, REPREZENTACE ČR
Martin Frk
Martin Frk
NHL
Jan Stránský
Jan Stránský
QMJHL, ELH, ČR U20
Matěj Beran
Matěj Beran
QMJHL, ELH, ČR U20
Bc.Eva Kolářová
Bc.Eva Kolářová
RHB Biofeedback

Metoda EEG Biofeedback byla vyvinuta v USA. Dnes se využívá pro špičkový výkon vrcholových sportovců, především v týmech NHL a NFL. Je to metoda pro posílení aktivace nervové soustavy, především pro trénink pozornosti a soustředění.

Bc.Martina Korejčková Dis.
Bc.Martina Korejčková Dis.
Nutriční Terapeutka

Martina Korejčková Dis. Nutriční Terapeutka Martina miluje své poslání pomáhat lidem v oblasti výživy a životního stylu. Přednáší výživu a nutriční praxi na Vyšší odborné škole zdravotnické v Plzni a v Yoda institutu. Je také zapojena do celonárodního projektu CEFF - potraviny bez zbytečné chemie. Svým myšlením a touhou neustále vytvářet nepoznané možnosti, přesně zapadá do našeho týmu.

BLOG LZ
BLOG LZ
HRA MOZKU HOKEJ

Inspirativní příběhy, rady profesionálních hráčů, zásady programu HRA MOZKU HOKEJ, rady od nutriční terapeutky a další neocenitelné informace pro Váš hokejový rozvoj ... to vše naleznete ZDARMA a na jediném místě a to v blogu LZ.