Tajemství střelce 2 – videokniha, díky které to vezmete do vlastních rukou!

Tajemství střelce má své pokračování. Po úspěšném prvním díle, ve kterém jsme analyzovali střelecké prostory hvězd a jejich způsob zakončení, se nyní přesouváme ke specializovaným dovednostem. Chceme Vám dokázat, že střelcem se můžete stát a ne jen narodit. Ti, kteří se nelimitují vlastními hranicemi, to už dávno ví.

V prvním díle jsme si ukázali, jak nečekat na „štěstí“, ale kde se pohybovat, aby vás nemohlo minout, ale díky video knize Tajemství střelce 2  končí sranda … pro brankáře!

Psali jsme o tom již dříve, pokud by záleželo na tom naučit se dokonale techniku střely, prohánělo by se po kluzištích mnohem více dechberoucích střelců, bohužel, nebo pro vás spíše bohudík, tomu tak není.

 

sdeedde

VSTOUPIT ZDARMA DO VIDEOKNIHY

 

Kde je problém? Soupeř! Ten Vás totiž neustále dostává pod časový i prostorový tlak. Je dobře známé, že i dokonalá technika se pod stresem vytrácí. Kolikrát nemáte v zápase dokonce ani na správnou techniku provedení čas, ale co je vlastně správná technika střely? Ta, která je popsaná v hokejových učebnicích? Jak je tedy možné, že Crosby ji má jinou než Ovechkin, nebo Stamkos a přesto všichni již dokázali několikrát ovládnout střelecké tabulky NHL? Nabídneme Vám jinou definici:

„Správná technika je jen ta, která dopraví puk do sítě a tu musí v sobě každý najít, protože je pro každého jiná.“

Je to stejné jako v celkové hře s herní inteligencí, čím více se dostanete do složitých zápasových situací, čím více musí neustále Vaše hlava vytvářet řešení, tím si Váš mozek ukládá tisíce zkušenostních vzorců, učíte se používat své dovednosti pod stresem, získáváte tak stále větší jistotu a dokážete na ledě velké věci.

sdeedde

VSTOUPIT ZDARMA DO VIDEOKNIHY

Vstřelit důležitý gól nese v sobě úžasný pocit, který můžete zažívat mnohem častěji a stačí k tomu splňovat dva body … První je víra v sebe sama a druhý specializovaný trénink. My Vám přinášíme tu druhou část, protože už to, že čtete tento článek znamená, že první bod je už splněn.

Těšíme se na Vás uvnitř, bude to velká zábava!