TAJEMSTVÍ STŘELCE .. krok před soupeřem! Online kniha zdarma ke stažení!

Hokejový svět se posouvá vpřed každý den, kdo tento vývoj zaspí, spadá brzy do průměru. Moc si vážíme, že jste se zapojili jakýmkoliv způsobem do programu LZ hokejové školy, a proto Vám v nové online knize TAJEMSTVÍ STŘELCE (ke stažení zdarma) poskytujeme informace, které Vás posunou o krok před Vaše soupeře, protože být o krok před soupeři znamená rostoucí sebevědomí a opravdovou radost ze hry a to je to, co nás v LZ baví.

TAJEMSTVÍ STŘELCE KE STAŽENÍ ZDARMA ZDE

Střelec „zabiják“, hráč, po kterém touží snad každý věhlasný klub na hokejové planetě. Nastává tedy otázka, můžeme se takovým hráčem stát, nebo jde pouze o vrozenou schopnost být ve správný čas na správném místě? Pokud patříte mezi ty, kteří se nebrzdí vlastními hranicemi, pak jste již nyní udělali první krok, ten druhý Vám nyní předkládáme my.

Online kniha Vám poskytne mnoho detailních informacích o střelcích největšího formátu. Dozvíte se například odkud zakončují, kde se pohybují, aby je „neustále“ nacházelo střelecké štěstí, a které speciální dovednosti je dostali na výslunní střeleckých tabulek!

​“ Nečekejte na štěstí, ale dělejte věci tak, aby Vás štěstí muselo potkávat. „

na článek 2

Přejeme příjemnou zábavu! Tým LZ.