Warning: Missing argument 2 for MWPageDisplay::hook_locate_page_template() in /data/web/virtuals/98698/virtual/www/domains/lzhockeycamp.com/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/pagedisplay_class.php on line 149
Týdenní kemp 2017 | LZ hokejová škola

Týdenní kemp 2017

10. - 14. Července - Plzeň

tréninková skupina ročníky

1999 - 2005

10x trénink na ledě

10x trénink na suchu

stravování po celý den

tričko a další věci pro každého

Cena kempu: 5900,-

Cena s ubytováním 7900,-

tréninková skupina ročníky

2006 - 2011

PROČ ZROVNA LZ ?

4 Hlavní body LZ hokejové školy

HRA MOZKU HOKEJ (Brain game)

Jedinečný tréninkový program na rozvoj herní inteligence.Cvičení plná reakcí umožní získat mnoho "zkušenostních vzorců", díky nimž se stanete nečitelní pro soupeře a získáte větší radost a sebevědomí ve hře. Program HRA MOZKU HOKEJ Vás unikátní metodikou, doslova „nakazí“ neustále vytvářet své vlastní řešení.

TRÉNINK V PROPOJENÍ S PC

Tréninkový proces 21.století využívající funkce mozku k rozvoji herní inteligence revolučním způsobem ve spojení s počítačovou technikou. Stanete se součásti revoluce ve Vašem hokejovém rozvoji, užijete si a posunete své hranice potenciálu v tréninkovém procesu plném nadšení a zábavy.

PŘIROZENÝ ROZVOJ HRÁČE

V tréninkovém procesu LZ vytváříme pro hráče inspirativní prostor k nalezení své nejlepší možné techniky a k samo objevení řešení těch nejsložitějších zápasových situací. Žádné nudné detailní instrukce, ale přirozený vývoj, který ve Vás dokáže probudit svoji jedinečnost a opravdovou radost ze hry.

ZDRAVOTNÍ STRÁNKA MLADÉHO HRÁČE

Náš tým je složený z odborníků v oblasti výživy a fyzioterapie, díky nimž se tréninkový proces LZ stává komplexní.Tak jako jsme zmínili, že o výjimečnosti rozhoduje nastavení mysli, nikoliv samotné dovednosti, stejné je to i v oblasti zdravotní. Chcete li být výjimeční na ledě, musíte se stát výjimečnými i mimo led.

Každý po přihlášení se stává VIP členem

Martin Frk na LZ škole

 Spolupráce s odborníky

Jako členové LZ můžete využívat naší spolupráce s předními odborníky v oblasti výživy a nejmodernější metody mentální přípravy BIOFEEDBACK, kterou využívají i hráči zámořských lig NHL a NFL.

Martin Frk na LZ škole

 Jste součástí unikátního rozvoje

Staňte se součástí LZ a poznejte program Hra mozku hokej, který Vám ukáže, že rozvoj herní inteligence znamená opravdovou radost ze hry, sebevědomí a překročení Vašich limitů.

Martin Frk na LZ škole

Trénink s profesionály

Dostaňte se do výjimečné společnosti hokejových hvězd. Souběžně bude opět probíhat PROkemp, kde se pravidelně připravují na sezonu třeba J.Kovář (KHL) M.Frk (NHL) J.Stránský (mistr ELH) a další.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ..

Jaký rozsah tréninkových jednotek obsahuje týdenní kemp?

Týdenní kemp obsahuje celkem 20 tréninkových jednotek. 10 jich absolvují mladí hráči na ledě a 10 mimo led.

Potkají se hráči s profesionály, kteří se účastní PROkempu?

Ano, mezi mladší přijdou profesionální hráči vypomáhat. Ročníky 2000-05 s nimi dokonce poměří síly v ostré tréninkové jednotce.

Co bude ještě součástí kempu kromě programu Hra mozku hokej?

Součástí bude speciální měření EEG BIOFEEDBACK, návštěva nutriční terapeutky a dalších specialistů.

Je součástí týdenního kempu také stravovací a pitný režim?

Ano, součástí týdenního kempu je kompletní zajištění stravy i pitného režimu po celý průběh akce.

Je možnost objednání ubytování na týdenním kempu v Plzni?

Ano, pro týdenní kemp v Plzni je připraveno ubytování nedaleko zimního stadionu, součástí je snídaně, večeře a nepřetržitý dozor.

Co se stane po vyplnění formuláře pro přihlášení?

Na Vaši emailovou adresu obdržíte ihned po přihlášení veškeré informace (Co s sebou, způsob platby, časový rozpis a další).

" Zažijte trénink, ve kterém přestanete zcela vnímat čas a necháte se pohltit opravdovou radostí ze hry."

POTŘEBUJETE SE JEŠTĚ ZEPTAT ?

Stačí napsat svoji emailovou adresu a my Vám do 24 hodin odpovíme s velkou radostí na jakýkoliv dotaz zpět na Váš email ..

Nebo zavolejte na uvedená čísla:

723926707

724874998

CO ŘÍKAJÍ O LZ ŠKOLE ..

"Měl jsem tu možnost podívat se na LZ hokejovou školu a byl jsem velmi překvapen. Viděl jsem tu děti plné nadšení, elánu a trenéry, kteří mají obrovskou chuť posouvat mladé hráče na jinou úroveň. Bohužel se takový přístup a touha vytvářet nové metody tréninku a být neustále o krok před ostatními u dnešních trenérů moc často nevidí. Mám proto z mé návštěvy velmi pozitivní dojem a chtěl bych všem doporučit, aby se zařadili do tréninkového procesu LZ hokejové školy"

Marek MAZANECNashville Predators NHL

Přicestovali jsme se dvěma syny z Calgary a chystáme se přiletět na kemp LZ znovu. Trénink plný zábavy a nadšení, ale také práce s mozkem, která umožňuje se ve složitých situacích správně rozhodovat. Tento program je znamenitý a doporučuji všem, se do něj také začlenit.

Filip PECHERrodič a trenér v CALGARY

" Byl jsem součástí tréninkového programu LZ v přípravě před novou sezonou, kde jsem se mohl opět herně rozvíjet. Na ledě snad nenajdete člověka, kterého by program HRA MOZKU HOKEJ nebavil a to i mezi námi profesionály. Je vidět, že trenéři zde o rozvoji mladého hokejisty opravdu přemýšlí. Učíte se na poslední chvíli reagovat na podněty v cvičení, které nejsou dopředu dané, což Vám v budoucnu výrazně ulehčí řešení zápasových situací. Určitě se i vy zapojte do programu LZ"

Jan KOVÁŘM. Magnitogorsk KHL

" Buďte o krok před SVÝM soupeřem, díky SVÉMU myšlení."

Čeljabinsk KHL, Mistr exraligy 2015

KHL, Mistr exraligy 2003

Philadelphia NHL, Mistr exraligy 2016

Kde se kemp odehrává ? 

Zimní stadion Košutka