RYCHLÁ REGISTRACE

PROČ Vánoční kempy 2017?

 • 1

  Rozvíjíme Herní inteligence hráče

  Nejdůležitější součást hokejového hráče je právě jeho herní inteligence. Má ji v sobě úplně každý, jen stačí ji projevit. Jak si představit pojem herní inteligenci ? Jde o využívání potenciálu, dokázat řešit a reagovat na situace a využívat všechny dovednosti a talent v plném rozsahu. Herní inteligence tak neznamená tisíce instrukcí, ale prostředí pro přirozený rozvoj, protože jen tam se můžete naplno projevit a poznat opravdovou radost ze hry.
 • 2

  Zažijte tréninkové prostředí, které Vás bude bavit

  Na trénincích LZ hokejové školy dáváme důraz na myšlení hráče. Vytváříme prostředí, kde chyba není problém, ale možnost rozvoje. Odhazování puků u nás nemá místo, naopak vytváříme tréninkové prostředí plné kreativních řešení a rychlých rozhodnutí. Mladí hráči brzy zjistí, že jsou jejich možnosti neomezené a s každou vyřešenou situací a rostoucím sebevědomím dávají své hře opravdovou možnost k posunu. Navíc je to všechno ohromná zábava.
 • 3

  Zajímá nás každý hráč ( 1 Trenér = 5 hráčů )

  Přistupujeme ke každému hráči jednotlivě. Vždy u cvičení a v tréninku vytváříme zábavnou atmosféru děláme různé soutěže mezi cvičeními i při nich, ale žádného hráče nevyzdvihujeme. Ke každému přistupujeme stejně nikdo není lepší než druhý jenom, že vstřelí 5 branek. Soutěžit je skvělé, zábavné, a motivující, ale každý hráč je roven tomu druhém. Snažíme se učit hráče si navzájem pomáhat učit se něco a né ukazovat, jak je někdo silnější než ten druhý. O to u nás nejde jdeme všichní za společným cílem se každý trénink zlepšovat.

LZ kemp jako dárek pod stromeček

Po přihlášení obdržíte email s poukazem, který si stačí vytisknout a vypsat komu je kemp určen, a máte tak úžasný dárek pod stromeček pro Vašeho malého hokejistu či hokejistku.

Jdete k nám poprvé? Nic neriskujete...

Pokud jste u nás poprvé, garantujeme Vám, že pokud po prvním tréninku na ledě řeknete, že se Vám trénink nelíbil, nebo není určen pro Vás, vrátíme všechny peníze za kemp bez zbytečných otázek. Jsme si jistí v tom, co děláme :)

Přihlášky na Vánoční kempy

Přihláška na 28.12.2017 - ZS Domažlice

Cena kempu: 990,-

0
kapacita hráči
0
kapacita brankáři
0
obsazeno
Program kempu

Přihláška na 29.12.2017 - ZS Plzeň Košutka

Cena kempu: 990,-

0
kapacita hráči
0
kapacita brankáři
0
obsazeno
Program kempu

LZ kemp jako dárek pod stromeček

Po přihlášení obdržíte email s poukazem, který si stačí vytisknout a vypsat komu je kemp určen, a máte tak úžasný dárek pod stromeček pro Vašeho malého hokejistu či hokejistku.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ..

Můžeme se účastnit obou vánočních kempů LZ?

Samozřejmě můžete. Během dvou kempů absolvujete celkem 8 tréninkových jednotek, a to je počet, díky kterému si hráč dokáže zafixovat prvky programu Hra mozku hokej mnohem pevněji.

Jak probíhá platba kempu?

Platba na vánoční kempy se provádí na účet, jehož údaje obdržíte ihned po přihlášení. Částka musí být uhrazena před zahájením kempu.

Je součástí celodenního kempu také stravovací a pitný režim?

Ano. Součástí celodenního kempu jsou dvě svačiny a oběd. Navíc budou mít hráči přímo v šatně k dispozici ovoce a malý snack. Pitný režim je po celý průběh kempu taktéž zajištěn.

Co se stane po přihlášení?

Po přihlášení obdržíte ihned na svou emailovou adresu potvrzení rezervace. Týden před zahájením pak obdržíte detailní informace o průběhu celodenního kempu vybraného města.

POTŘEBUJETE SE JEŠTĚ ZEPTAT ?

Stačí napsat svoji emailovou adresu a my Vám do 24 hodin odpovíme s velkou radostí na jakýkoliv dotaz zpět na Váš email ..

Stačí vytočit jedno z následujících čísel a zeptat se na cokoliv, co potřebujete vědět. Moc rádi Vám se vším pomůžeme ..

723 926 707

724 874 998

TRÉNUJEME NAVÍC lední hokej

Facebooková skupina Trénujeme navíc lední hokej rozhýbává hokejové Česko. Jednoduše se přidej do skupiny a sdílej své tréninkové způsoby a vychytávky s ostatními po celé republice i za jejími hranicemi. Profesionál, hobby hráč, hrající v mládežnických kategoriích na tom vůbec nezáleží. Pozvi své "hokejové" přátele a jdeme do akce!

CO ŘÍKAJÍ O LZ ŠKOLE ..

"Měl jsem tu možnost podívat se na LZ hokejovou školu a byl jsem velmi překvapen. Viděl jsem tu děti plné nadšení, elánu a trenéry, kteří mají obrovskou chuť posouvat mladé hráče na jinou úroveň. Bohužel se takový přístup a touha vytvářet nové metody tréninku a být neustále o krok před ostatními u dnešních trenérů moc často nevidí. Mám proto z mé návštěvy velmi pozitivní dojem a chtěl bych všem doporučit, aby se zařadili do tréninkového procesu LZ hokejové školy"

Marek MAZANECNashville Predators NHL

Přicestovali jsme se dvěma syny z Calgary a chystáme se přiletět na kemp LZ znovu. Trénink plný zábavy a nadšení, ale také práce s mozkem, která umožňuje se ve složitých situacích správně rozhodovat. Tento program je znamenitý a doporučuji všem, se do něj také začlenit.

Filip PECHERrodič a trenér v CALGARY

" Byl jsem součástí tréninkového programu LZ v přípravě před novou sezonou, kde jsem se mohl opět herně rozvíjet. Na ledě snad nenajdete člověka, kterého by program HRA MOZKU HOKEJ nebavil a to i mezi námi profesionály. Je vidět, že trenéři zde o rozvoji mladého hokejisty opravdu přemýšlí. Učíte se na poslední chvíli reagovat na podněty v cvičení, které nejsou dopředu dané, což Vám v budoucnu výrazně ulehčí řešení zápasových situací. Určitě se i vy zapojte do programu LZ"

Jan KOVÁŘM. Magnitogorsk KHL
Pavel FRANCOUZ

Čeljabinsk KHL, Mistr exraligy 2015

Radek DUDA

KHL, Mistr exraligy 2003

Branko RADIVOJEVIČ

Philadelphia NHL, Mistr exraligy 2016