Game intelligence

Off ice trenér do Vašeho počítače a tabletu .. 

1590 Kč

Co všechno aplikace obsahuje? 

Tréninková cvičení

Aplikace obsahuje hned několik tréninkových cvičení, které Ti pomohou rozvíjet herní inteligenci na základě rychlé reakce a rozhodování. Tou největší výhodou je, že si můžeš nastavovat rychlost a obtížnost jednotlivých cvičení, takže se na nich vyblázní jak malí začínající hokejisté tak hvězdy extraligy a NHL. 

Bonusová hra pro dva

Už při testech aplikace se hráči nemohli od této hry odpoutat a na věkové kategorii vůbec nezáleželo. Vyzvi kamarády k souboji ve Slovním hokeji při hokejovém driblinku. Vědomosti, zábava, výhry, motivace .. po chvilce ani nebudeš vnímat, jak moc ve skutečnosti pomáháš automatizovat své dovednosti a přehled ve hře.

Vlastní síň slávy

Nejznámější hokejová síň slávy sídlí v Torontu. Díky aplikaci Hra mozku hokej je ale možnost vytvořit si svoji vlastní. 1.gól, individuální a týmové úspěchy, velké zápasy, fotografie to všechno teď můžeš mít na jednom místě, dívat se do něj každý den a motivovat se do dalších velkých hokejových bitev.

Osobní hokejový diář

Chcete si psát záznamy ze svých tréninků, zápasů, ze kterých budete následně čerpat v tréninku, nebo třeba jen hokejové "úkoly", sraz na utkání apod.. K tomu Ti skvěle poslouží osobní hokejový diář, který kromě textového bloku obsahuje také tabulku s tvými sezónímí statistikami.

trenér, který je neustále po ruce..

Proč Vám aplikace pomůže v hokejovém rozvoji?

Off ice trenér po ruce

Díky aplikaci, můžete trénovat off ice kdekoliv a kdykoliv doma, stačí jen tablet nebo notebook a můžete jít na to.

přesná úroveň pro všechny

V aplikaci je nožné nastavit rychlost animací a řešení úkolů, takže pomáhá od malých hokejistů až po profíky.

hra, motivace, zábava

Součástí aplikace je také hra pro dva. Vyzvi své kamarády na souboj, kde si užiješ zábavu a přestaneš vnímat, že trénuješ navíc.

doživotní licence aplikace

Aplikace není omezena časově. Jedná se tedy o "doživotní" licenci, která Vám bude po boku na Vaší hokejové cestě.

Aplikaci jsme testovali i s profesionály

Je to 4 roky zpátky, co jsem měl možnost, jako jeden z mála lidí na této planetě, stát v srdci tréninkového centra v Ann Arbouru přímo uprostřed šatny národního týmu USA U18 a bavit se osobně s asistentem trenéra. 

Debata se kupodivu neodehrávala úplně kolem samotných dovedností, ale především ohledně myšlení mladých hráčů a stejně tak i jejich rodičů. Jednalo se skutečně o výjimečnou událost pro mě osobně i pro celý náš rozvojový program v LZ hokejové škole, protože se jednalo o informace od člověka, který byl součástí jednoho z nejuspešnějších rozvojových programů mládeže v celé Americe.

My jsme se díky tomu ještě více utvrdili v našem názoru, že mladý hráč, který je od malička "nucen" do kreativní hry a není trestán za chyby z toho plynoucí, je přesně ten hráč, který se v budoucnu objeví třeba na místě, kde jsem tehdy stal já, tedy v šatně USA U18 .. jinak řečeno, stane se z něj nadstavbový hráč plný sebevědomí se schopností udeřit v jakékoliv části utkání ..

Otevřelo nám to oči především v tom, že jen tréninkem to nikdy u nás nesmí končit. Okamžitě jsme založili několik projektů, jako je LZ Blog, FB skupina Trénujeme navíc, Online knihy zdarma a další, kde můžeme být s Vámi v každodenním kontaktu a kde můžeme inspirovat nejen Váš trénink v rámci programu LZ, ale především samotné myšlení o hře ..

Můžete si tak být jistí, že začleněním se do programu LZ nezískáváte jen možnosti rozvoje dovedností, ale získáváte především nový pohled na hru, která vede k úspěšným výsledkům a v neposlední řadě získáváte někoho, na koho se můžete kdykoliv obrátit, pokud budete potřebovat, protože ..

VAŠE PŘÍBĚHY NÁS ZAJÍMAJÍ ..

Bc. Lukáš Zdrha - zakladatel LZ hokejové školy

Nejčastější otázky?

Co budete chtít vědět ..

Jaký rozsah tréninkových jednotek obsahuje týdenní kemp?

Týdenní kemp obsahuje celkem 4 tréninkové jednotky. 2 z nich absolvují mladí hráči na ledě a 2 mimo led.

Je součástí kempu také stravovací a pitný režim?

Ano, součástí kempu je kompletní zajištění stravy i pitného režimu po celý průběh akce.
0
hodin se program tvořil
0
testů s hráči proběhlo
0
lidí se podílelo na vývoji
0
stránek A4 má prvotní projekt

Budou mít hráči k dispozici šatnu po celý průběh kempu?

Ano, šatna bude k dispozici po celý den, tak aby si hráči mezi tréninky mohli rozvěsit výstroj.

Co se stane po vyplnění formuláře pro přihlášení?

Na Vaši emailovou adresu obdržíte ihned po přihlášení veškeré informace ( způsob platby, časový rozpis a další).

Členská sekce

Obdržíte spousty isnpirace a návodů, jak aplikaci využít ..

Filip pecher - CalgaryRadek DudaJan Kovář

KHL, ELH, REPREZENTACE ČR
"připravoval jsem se s LZ"

Martin Frk

NHL
"připravoval jsem se s LZ"

Jan Stránský

QMJHL, ELH, ČR U20
"připravoval jsem se s LZ"

Matěj Beran

QMJHL, ELH, ČR U20
"připravoval jsem se s LZ"
"Měl jsem tu možnost podívat se na LZ hokejovou školu a byl jsem velmi překvapen. Viděl jsem tu děti plné nadšení, elánu a trenéry, kteří mají obrovskou chuť posouvat mladé hráče na jinou úroveň. Bohužel se takový přístup a touha vytvářet nové metody tréninku a být neustále o krok před ostatními u dnešních trenérů moc často nevidí. Mám proto z mé návštěvy velmi pozitivní dojem a chtěl bych všem doporučit, aby se zařadili do tréninkového procesu LZ hokejové školy"
Marek MAZANECNashville Predators NHL
Přicestovali jsme se dvěma syny z Calgary a chystáme se přiletět na kemp LZ znovu. Trénink plný zábavy a nadšení, ale také práce s mozkem, která umožňuje se ve složitých situacích správně rozhodovat. Tento program je znamenitý a doporučuji všem, se do něj také začlenit.
Filip PECHERrodič a trenér v CALGARY
" Byl jsem součástí tréninkového programu LZ v přípravě před novou sezonou, kde jsem se mohl opět herně rozvíjet. Na ledě snad nenajdete člověka, kterého by program HRA MOZKU HOKEJ nebavil a to i mezi námi profesionály. Je vidět, že trenéři zde o rozvoji mladého hokejisty opravdu přemýšlí. Učíte se na poslední chvíli reagovat na podněty v cvičení, které nejsou dopředu dané, což Vám v budoucnu výrazně ulehčí řešení zápasových situací. Určitě se i vy zapojte do programu LZ"
Jan KOVÁŘM. Magnitogorsk KHL

Potřebujete se ještě zeptat?

Rád Vám se vším pomůžu ..

Stačí napsat svoji emailovou adresu a my Vám do 24 hodin odpovíme s velkou radostí na jakýkoliv dotaz zpět na Váš email ..

Nebo zavolejte na uvedená čísla:

723922646

Pavel Turhobr - Manažer pro týdenní kempy