Bruslařský kemp 2019

20.dubna - Ice aréna Plzeň

1290 Kč

Co Vás čeká?

Trenéři a hosté kempu

Jakub Pour

Zvláštní host

Roman Jabůrek

Trenér

Pavel Turhobr

Hlavní trenér

Ondřej Zdrha

Hlavní Trenér

Martin Davídek

Trenér

Lukáš Kaňák

Host

Martin Šubrt

Kondiční trenér

Ukázka cvičení

2x trénink na ledě

Cvičení na dovednosti, ale také plná reakcí a nutností řešit situace kreativně. To všechno Ti umožní zapojit dovednosti ihned do hry, ukáže Ti opravdovou radost a sebevědomí ze hry.

2x trénink mimo led

Tréninky proběhnou mimo led proběhnou rovněž dva. V hokejové off ice části budeme poprvé využívat počítačové aplikace Hra mozku hokej na rozvoj herní inteligence.

kvalitní stravování

Po celý průběh kempu je připravené stravování v podobě dvou svačin a obědu. Stejně tak budou k dispozici nápoje pro správné dodržování pitného režimu.

sleva na vybrané pomůcky

Díky nové spolupráci s e-shopem Sportplac.cz specializující se na sportovní pomůcky, můžete využít vybraných nabídek, díky kterým si zpestříte svůj domácí trénink.

Tréninkové skupiny

Pro koho je kemp určený?

ročníky 2004 - 2008

ročníky 2009 - 2013

Jen trénink nestačí .. Byli jsme v šatně americké "osmnáctky" a víme, že myšlení rodičů a hráčů je na prvním místě ..

Je to 4 roky zpátky, co jsem měl možnost, jako jeden z mála lidí na této planetě, stát v srdci tréninkového centra v Ann Arbouru přímo uprostřed šatny národního týmu USA U18 a bavit se osobně s asistentem trenéra. 

Debata se kupodivu neodehrávala úplně kolem samotných dovedností, ale především ohledně myšlení mladých hráčů a stejně tak i jejich rodičů. Jednalo se skutečně o výjimečnou událost pro mě osobně i pro celý náš rozvojový program v LZ hokejové škole, protože se jednalo o informace od člověka, který byl součástí jednoho z nejuspešnějších rozvojových programů mládeže v celé Americe.

My jsme se díky tomu ještě více utvrdili v našem názoru, že mladý hráč, který je od malička "nucen" do kreativní hry a není trestán za chyby z toho plynoucí, je přesně ten hráč, který se v budoucnu objeví třeba na místě, kde jsem tehdy stal já, tedy v šatně USA U18 .. jinak řečeno, stane se z něj nadstavbový hráč plný sebevědomí se schopností udeřit v jakékoliv části utkání ..

Otevřelo nám to oči především v tom, že jen tréninkem to nikdy u nás nesmí končit. Okamžitě jsme založili několik projektů, jako je LZ Blog, FB skupina Trénujeme navíc, Online knihy zdarma a další, kde můžeme být s Vámi v každodenním kontaktu a kde můžeme inspirovat nejen Váš trénink v rámci programu LZ, ale především samotné myšlení o hře ..

Můžete si tak být jistí, že začleněním se do programu LZ nezískáváte jen možnosti rozvoje dovedností, ale získáváte především nový pohled na hru, která vede k úspěšným výsledkům a v neposlední řadě získáváte někoho, na koho se můžete kdykoliv obrátit, pokud budete potřebovat, protože ..

VAŠE PŘÍBĚHY NÁS ZAJÍMAJÍ ..

Bc. Lukáš Zdrha - zakladatel LZ hokejové školy

Nejčastější otázky?

Co budete chtít vědět ..

Jaký rozsah tréninkových jednotek obsahuje celodenní kemp?

Týdenní kemp obsahuje celkem 4 tréninkové jednotky. 2 z nich absolvují mladí hráči na ledě a 2 mimo led.

Budou mít hráči k dispozici šatnu po celý průběh kempu?

Ano, šatna bude k dispozici po celý den, tak aby si hráči mezi tréninky mohli rozvěsit výstroj.

Je součástí kempu také stravovací a pitný režim?

Ano, součástí kempu je kompletní zajištění stravy i pitného režimu po celý průběh akce.

Co se stane po vyplnění formuláře pro přihlášení?

Na Vaši emailovou adresu obdržíte ihned po přihlášení veškeré informace ( způsob platby, časový rozpis a další).

Kde se kemp odehrává ? 

Zimní stadion Košutka 

Od nejmenších až po profesionály

Kdo všechno se s námi připravoval ?

Filip pecher - CalgaryRadek DudaJan Kovář

KHL, ELH, REPREZENTACE ČR
"připravoval jsem se s LZ"

Martin Frk

NHL
"připravoval jsem se s LZ"

Jan Stránský

QMJHL, ELH, ČR U20
"připravoval jsem se s LZ"

Matěj Beran

QMJHL, ELH, ČR U20
"připravoval jsem se s LZ"
"Měl jsem tu možnost podívat se na LZ hokejovou školu a byl jsem velmi překvapen. Viděl jsem tu děti plné nadšení, elánu a trenéry, kteří mají obrovskou chuť posouvat mladé hráče na jinou úroveň. Bohužel se takový přístup a touha vytvářet nové metody tréninku a být neustále o krok před ostatními u dnešních trenérů moc často nevidí. Mám proto z mé návštěvy velmi pozitivní dojem a chtěl bych všem doporučit, aby se zařadili do tréninkového procesu LZ hokejové školy"
Marek MAZANECNashville Predators NHL
Přicestovali jsme se dvěma syny z Calgary a chystáme se přiletět na kemp LZ znovu. Trénink plný zábavy a nadšení, ale také práce s mozkem, která umožňuje se ve složitých situacích správně rozhodovat. Tento program je znamenitý a doporučuji všem, se do něj také začlenit.
Filip PECHERrodič a trenér v CALGARY
" Byl jsem součástí tréninkového programu LZ v přípravě před novou sezonou, kde jsem se mohl opět herně rozvíjet. Na ledě snad nenajdete člověka, kterého by program HRA MOZKU HOKEJ nebavil a to i mezi námi profesionály. Je vidět, že trenéři zde o rozvoji mladého hokejisty opravdu přemýšlí. Učíte se na poslední chvíli reagovat na podněty v cvičení, které nejsou dopředu dané, což Vám v budoucnu výrazně ulehčí řešení zápasových situací. Určitě se i vy zapojte do programu LZ"
Jan KOVÁŘM. Magnitogorsk KHL

Potřebujete se ještě zeptat?

Rád Vám se vším pomůžu ..

Stačí napsat svoji emailovou adresu a my Vám do 24 hodin odpovíme s velkou radostí na jakýkoliv dotaz zpět na Váš email ..

Nebo zavolejte na uvedená čísla:

723922646

Pavel Turhobr - Manažer pro týdenní kempy