Když (vyhozené) peníze za dovednosti nestačí na úspěch ..

Znáte to, tuny individuálních tréninků na bruslení a na rozvoj dalších dovedností. Vynaložené desetitisíce a pokrok minimální, tedy pokrok při zápase. Na tréninku je pokrok zcela jistě znát. Máme spousty kvalitních trenérů, kteří Vás naučí skvěle bruslit a mnohému dalšímu, problémem ale je, že hokej je sportovní hra pod velkým tlakem soupeře i času. Velké množství takových tréninků Vás dostanou na vrchol v golfu, v hokeji bohužel ne.

Je neoddiskutovatelné, že bez dovedností se hokej hrát nedá, ale i dovednostně průměrný hráč v mládežnické kategorii, který se naučí dostávat plně své dovednosti do hry a bude rozvíjet  svoji herní inteligenci, může být v budoucnu úspěšný. U sportovních her totiž nadstavbu tvoří “HRA” jinak řečeno “UMĚNÍ HRÁT”, teoretici by řekli, schopnost vyřešit situace pod tlakem s neustále měnícími se podmínkami.

Jak se ale naučit dostávat maximum svých dovedností do hry? Jak naučit naši hlavu a tělo řešit i ty nejsložitější zápasové situace a je to vůbec možné? Pokračujte v článku, kde naleznete všechny odpovědi a už nebudete muset vyhazovat peníze za rozvoj samotných dovedností, které z Vás udělají “jen” výjimečného hokejového krasobruslaře, ale ne výjimečného HRÁČE ..

 

POKRAČOVAT V ČLÁNKU