Vítejte ve videoknize

HOKEJOVÉ HRY (off ice)

Někteří trenéři prosazují neustále drily, ale jsou to právě hry, kde se nejvíce zlepšujete přirozeným rozvojem. Znáte přeci ten chytlavý pocit, kdy nedokážete ze hry vystoupit, dokud nepřekonáte rekord, nebo neporazíte své soupeře. O to tu přesně jde ...

Ztrácíte totiž pojem o čase, trénink navíc pro vás najednou není tím "nudným a nutným" tréninkem navíc, protože jste zkrátka zataženi do hry, kde se podmínky neustále mění a vy jste nuceni reagovat a používat své hokejové náčiní nejrůznějšími způsoby.

 

TOHLE VÁS BUDE BAVIT ..Stavění komínu

puky / stopky

Velice jednoduchá a zábavná hra, ve kterém stavíte "komín" z puků pomocí hokejky. Můžete hrát na čas ( kdo postaví nejvíce puků na sebe například během 60 sec.), nebo na počet puků (každý hráč si například připraví 10 puků, kdo je postaví dříve, vyhrává).

Žabky

pneumatika / puky

Trénink tzv. "žabek" neboli přihrávek vzduchem se dá provádět také zábavnou formou pomocí hry. Stačí umístit pneumatika na určitou vzdálenost (kterou můžete pravidelně měnit) a vyzvat na souboj v přesnosti jednoho ze svých spoluhráčů z týmu.

Basketbal

nádoba / tenisáky

Naučte se ovládat svoji hokejku jako prodlouženou ruku. Zahrajte si hokejový basketbal. Stačí Vám k tomu tenisové míčky a plastová nádoba. Jeden driblink o zem a pak do "koše" (pravidla si můžete libovolně upravovat) . Kdo nastřílí nejvíc bodů?

Tenis

křída / tenisák/ síť (dřevo)

Z téhle hry se vám nebude chtít domů. Křídou si namalujte zmenšené tenisové hřiště, pak ještě nějaký předmět jako náhradu za síť, jeden obyčejný tenisák a jde se na věc. Stejná pravidla, kopec zábavy, rozvoje i radosti z vítězství, jen místo rakety hokejka.

Čtverce

křída / tenisák

Jedná se o vyšší úroveň tenisu, hlavně tím, že hrají hru čtyři hráči, což znamená velkou koncentraci a mnoho rychlých reakcí. Jediné pravidlo je, že míček, který udeříte musí nejdříve stoupat nahoru (zakázané jsou "smeče"). Hraje se na počet životů.

Curling

křída / puky

Curling je asi nejsoutěživější hra, která se může hrát od začátečníků až po profíky. Namalujte si kruh 3, 5 a 10 bodů a připravte si každý 5 puků, které si různě označte podle počtu hráčů. Cílem je mít po odehrání všech (puky si můžete navzájem vyrážet), co nejvíce bodů.

Pokračujte ve svém rozvoji na týdenních kempech LZ

PROČ týdenní kempy?

 • 1
  Rozvíjíme Herní inteligence hráče
  Nejdůležitější součást hokejového hráče je právě jeho herní inteligence. Má ji v sobě úplně každý, jen stačí ji projevit. Jak si představit pojem herní inteligenci ? Jde o využívání potenciálu, dokázat řešit a reagovat na situace a využívat všechny dovednosti a talent v plném rozsahu. Herní inteligence tak neznamená tisíce instrukcí, ale prostředí pro přirozený rozvoj, protože jen tam se můžete naplno projevit a poznat opravdovou radost ze hry.
 • 2
  Zažijte tréninkové prostředí, které Vás bude bavit
  Na trénincích LZ hokejové školy dáváme důraz na myšlení hráče. Vytváříme prostředí, kde chyba není problém, ale možnost rozvoje. Odhazování puků u nás nemá místo, naopak vytváříme tréninkové prostředí plné kreativních řešení a rychlých rozhodnutí. Mladí hráči brzy zjistí, že jsou jejich možnosti neomezené a s každou vyřešenou situací a rostoucím sebevědomím dávají své hře opravdovou možnost k posunu. Navíc je to všechno ohromná zábava.
 • 3
  Zajímá nás každý hráč ( 1 Trenér = 5 hráčů )
  Přistupujeme ke každému hráči jednotlivě. Vždy u cvičení a v tréninku vytváříme zábavnou atmosféru děláme různé soutěže mezi cvičeními i při nich, ale žádného hráče nevyzdvihujeme. Ke každému přistupujeme stejně nikdo není lepší než druhý jenom, že vstřelí 5 branek. Soutěžit je skvělé, zábavné, a motivující, ale každý hráč je roven tomu druhém. Snažíme se učit hráče si navzájem pomáhat učit se něco a né ukazovat, jak je někdo silnější než ten druhý. O to u nás nejde jdeme všichní za společným cílem se každý trénink zlepšovat.

Jdete k nám poprvé? Nic neriskujete...

Pokud jste u nás poprvé, garantujeme Vám, že pokud po prvním tréninku na ledě řeknete, že se Vám trénink nelíbil, nebo není určen pro Vás, vrátíme všechny peníze za kemp bez zbytečných otázek. Jsme si jistí v tom, co děláme :)

POTŘEBUJETE SE JEŠTĚ ZEPTAT ?

Stačí napsat svoji emailovou adresu a my Vám do 24 hodin odpovíme s velkou radostí na jakýkoliv dotaz zpět na Váš email ..

Nebo zavolejte na uvedená čísla:

723926707

724874998