LZ hokejová škola představuje týdenní kempy 2018 … novinkou bude například kustod a návštěva tréninkového centra s umělým ledem!

Týdenní kempy 2018

Týdenní kempy LZ hokejové školy budou opět nabité rozvojem a inspirací, součástí však budou také novinky jako je kustod na každém z týdenních kempů, raut pro hráče i rodiče v tréninkovém centru JC Beast factory v Plzni s umělým ledem včetně ukázkového tréninku a slevových poukazů pro přípravu v následující sezoně. Novinkou bude také srpnový Mezinárodní kemp probíhající v němčině a angličtině a mnoho dalšího.

“Chceme, aby mladí hráči měli maximální servis pro svoji přípravu na ledě, proto bude na každém týdenním kempu přítomný kustod, který bude mít na starosti veškerý servis pro hráče v šatně, od výstroje až po doplnění občerstvení na tréninku .. Všichni tak budou mít naprosto profesionální podmínky jak pro přípravu na trénink, tak i během něho samotného, to ale rozhodně není vše, co jsme pro rozvoj každého hráče připravili.” komentuje novinku Ondřej Zdrha, jeden ze zakladatelů celého projektu.

Veškeré informace naleznete přímo pod jednotlivými odkazy týdenních kempů.

LOGO Bílé pozadí 2

TÝDENNÍ KEMP V PLZNI 9.-13.ČERVENCE 2018

TÝDENNÍ KEMP V PRAZE 23.-27.ČERVENCE 2018

MEZINÁRODNÍ TÝDENNÍ KEMP V KLATOVECH 6.-10. SRPNA 2018 

“Inspirovat Vás na Vaší hokejové cestě je naší vášní, děkujeme za tu možnost”

Tým LZ