O rozvojový program LZ je zájem .. přednášeli jsme pro hokejbalový klub HBC v Plzni

Přednášky LZ byly rozděleny celkem do dvou týdnů. Nejprve se rozebíraly týmy přípravky a mladších žáků, ve druhém týdnu pak přišli na řadu starší žáci a dorost. Součástí přednášky pro trenéry byl vždy ukázkový trénink pro danou mládežnickou kategorii.

” Já sám hokejbal aktivně hraji, takže to i pro mě byla úžasná zkušenost, hráči i já jsme si to opravdu perfektně užili. Jejich přístup a nadšení do hry bylo na skvělé úrovni. ” Rekl o trénincích Lukáš Zdrha ( jeden z hlavních trenérů LZ) Po trénincích se vždy probíral rozvojový program LZ s trénery HBC.

LOGO Bílé pozadí 2

TÝDENNÍ KEMPY LZ 2018

“Rešili jsme hlavně program LZ na přirozený rozvoj herní inteligence, který v sobě neskrývá jen samotné dovednosti, ale vychovává především hráče plné sebevědomí, kteří dokážou všechny své dovednosti zapojit do hry a stávají se tak rozdílovými hráči. Diskuze s trenéry byla úžasná a jsme nadšení, že klub HBC se chce ubírat právě touhle cestou vývoje, kde hráč dostává volnost k řešení situací a k možnosti v mládežnických kategoriích udělat chybu, jen tak se totiž může naučit řešit v budoucnu všechny situace kreativně a stát se rozdílovým hráčem, který dá svému týmu možnost získávat trofeje. Moc se těšíme na další spolupráci. ” Uzavřel trenér, jehož tréninky k přípravě využili například Jan KOVÁŘ (KHL) nebo Martin FRK (NHL).