Rozvojový program LZ – tvoříme rozdílové hráče díky herní inteligenci i Stanley cupu.

1.ROZVOJ HERNÍ INTELIGENCE

V tréninkovém procesu LZ  vytváříme pro hráče nekonečné množství situací, které musí vyřešit a nejde jen o různé modifikace her s jednoduchým a složeným podnětem, ale také herní cvičení, jejichž průběh není hráči dopředu sdělen a mladý hokejista tak musí průběh cvičení korigovat podle reakcí na poslední chvíle. To vše podpořené off ice programem, kde se propojuje trénink s PC. Je neuvěřitelné sledovat, jak hráč postupně mění své uvažování ve hře. Tisíce prožitých a vyřešených situací mění jeho herní inteligenci a probouzí v něm opravdovou radost ze hry. Je až s podivem, že díky neustálým řešením situací si hráč po základních instrukcích dokáže také nalézt svoji vlastní nejlepší techniku provedení, které jeho samotného dovedou k úspěchu. Věřte, je to velká ZÁBAVA!

TRENÉR FILIP PECHER Z CALGARY

CHCI VĚDĚT VÍCEh

Osobnost dítěte a mladého hráče se formuje už v útlém věku. Když mu v tréninkovém procesu vytvoříme podmínky, aby bylo aktivní, samostatné a zvídavé ve vyhledávání řešení situací, bude jeho herní inteligence v budoucnu nadprůměrná. Problém je v tom, že rodiče často neví jak na to, mladí hráči tak docházejí na speciální „bruslařské“ tréninky, které se zpočátku zdají jako výborná volba, protože se dovednosti zcela jistě zlepší, hráč působí na ledě doslova učebnicově, ale problém nastává tehdy, kdy se má v budoucnu propojit bruslení s ovládáním puku a dalšími aspekty hry včetně herní inteligence a pak nastávají problémy. Je třeba si uvědomit, že hokej je HRA a pokud hráči nenecháte prostor se rozvíjet HERNĚ a budete s ním docházet na tréninky plných statisíce instrukcí o úhlech v kolenou, kotnících a podobně, vyroste z něj pouze hokejový robot, který možná bude vypadat na tréninku jako podle učebnice, ale do hry nebude nikdy použitelný a nikdy tak nevybočí z řady průměrných hráčů.

2. DOSTANEME VÁS DO NHL

 Už tréninkovým programem dostáváme dovednosti a hokejovou inteligenci do hry, dobře ale víme, že kvalitní zápasy jsou to, proč se hokej hraje, a kde se můžete rozvíjet v praxi. Vytvořili jsme proto pro Vás 6ti letý program pod názvem BAUER GAMES, kde dostanou všichni maximální prostor pro svůj rozvoj.

PLAYER DEVELOPMENT LEAGUE

CHCI VĚDĚT VÍCE

Jedna z částí programu je i Dětská NHL, kde si mladí hráči vyzkouší jaké to je stát se na měsíc hokejovou hvězdou se vším všudy – draft, statistiky, rozhovory a velké bitvy o nejslavnější trofej hokejového světa. Soutěž, která nabízí nezapomenutelné zážitky pro hráče, rodiče i fanoušky. Zvednout nad hlavu Stanley cup v takovém věku se z hlavy jen tak nevymaže, ale především to je obrovská motivace zahrát si jednou tu dospělou.

TVOŘÍME A INSPIRUJEME ..

V naší online knihovně naleznete ebooky , videoknihy a přednášky. Zpracované nadstandardní statistiky, hokejová cvičení na rozvoj herní inteligence a další úžasné informace. Stačí jen zadat email a během vteřiny máte vše ve svém notebooku, protože tvořit a inspirovat ostatní na jejich hokejové cestě nás baví.

UKÁZKA Z ONLINE KNIHY TAJEMSTVÍ STŘELCE

CHCI VĚDĚT VÍCE

Hokejové mladí a talent máte jen jeden, rozvíjejte ho tam, kde znají odpovědi na otázky co, proč a jak rozvíjet.

” Vážíme si být součástí Vaší hokejové cesty”