Síň slávy LZ

0
tolik hráčů navštívilo programy LZ
0
Počet zemí, ze kterých k nám hráči zavítali
0
Počet přečtení článků na blogu LZ

WALL OF FAME

profesionální hráči, kteří se s námi připravovali na novou sezónu

Detroit Red Wings NHL

J. Kepka

Škoda Plzeň

M.Beran

Pardubice

D. Michel

Erding

Magnitogorsk 2x mistr KHL

P.Marcel

Slavia Praha

J.Bernad

Písek

O.Kuchař

Karlovy Vary

Liberec mistr extraligy 2016

T. Pitule

Rytíři Kladno

Reisnecker

Mannheim

a další ...

můžeš být ty
Tajemství hokejového střelce
0
+
staženo

NOVÁ ONLINE KNIHA ZDARMA KE STAŽENÍ

Střelec „zabiják“, hráč, po kterém touží každý věhlasný klub na hokejové planetě. Můžeme se takovým hráčem stát, nebo jde pouze o vrozenou schopnost být ve správný čas na správném místě? Pokud patříte mezi ty, kteří se nebrzdí vlastními hranicemi, pak jste již udělali první krok, ten druhý Vám nyní předkládáme.

Online kniha Vám poskytne mnoho detailních informacích o střelcích největšího formátu. Dozvíte se například odkud zakončují, kde se pohybují, aby je "neustále" nacházelo střelecké štěstí, a které speciální dovednosti je dostali na výslunní střeleckých tabulek!

Tři události, které změnily vše ..

VZÁCNÍ HOSTÉ O LZ HOKEJOVÉ ŠKOLE ..

Čeljabinsk KHL, Mistr exraligy 2015

KHL, Mistr exraligy 2003

Philadelphia NHL, Mistr exraligy 2016

"Měl jsem tu možnost podívat se na LZ hokejovou školu a byl jsem velmi překvapen. Viděl jsem tu děti plné nadšení, elánu a trenéry, kteří mají obrovskou chuť posouvat mladé hráče na jinou úroveň. Bohužel se takový přístup a touha vytvářet nové metody tréninku a být neustále o krok před ostatními u dnešních trenérů moc často nevidí. Mám proto z mé návštěvy velmi pozitivní dojem a chtěl bych všem doporučit, aby se zařadili do tréninkového procesu LZ hokejové školy"

Marek Mazanec

Nashville Predators - NHL

"Navštívil jsem LZ školu v roce 2015 a nadchnul mě přístup i moderní pojetí tréninkového procesu HRA MOZKU HOKEJ na rozvoj herní inteligence. Zdejší program byl velmi zábavný, rozvíjely se v něm důležité věci, potřebné pro moderní hokej. Především se však mladí hráči učili dovednosti ihned zapojit do hry a využívat je při řešení složitých situací, což je v dnešní době velmi důležité a v NHL prakticky nezbytné. LZ hokejovou školu doporučuji všem mladým hokejistům."

Petr Straka

Philadelphia Flyers - NHL

"Absolvoval jsem před sezonou 15/16 kemp pro profesionály na LZ a doporučil bych ji všem začínajícím i pokročilejším hokejistům. Jednak na ledě nenajdete člověka, kterého by program HRA MOZKU HOKEJ nebavil a to i mezi námi profesionály a jednak se učíte na poslední chvíli reagovat na podněty v cvičení, které nejsou dopředu dané, což Vám v budoucnu výrazně ulehčí řešení zápasových situací. Pokud by bylo před sezonou více času, rád bych absolvoval ještě více z programu LZ"

Tomáš Pitule

Hc Škoda Plzeň - ELH