Stravou k radosti ze hry – udělej další krok k úspěchu s nutriční terapeutkou Martinou Korejčkovou

Vážení příznivci LZ hokejové školy,

S radostí jsem přijala nabídku LZ hokejové školy, abych jako nutriční terapeutka pomohla dlouhodobou spoluprací vylepšit výkony, tělesnou stavbu a zdraví pomocí individuálně nastaveného stravování nejen sportovcům, ale i rodičům a vlastně všem lidem, kteří mají zájem na sobě pracovat, lépe se cítit či vypadat. Mým cílem v rámci této spolupráce je zajišťovat sportovcům další důležitý prvek v oblasti jejich celkového rozvoje – postarat se o vynikající výživový stav, jež bude mít dopad na jejich výkon, regeneraci a minimalizaci únavy.

Na úvod tedy něco málo o mně. Jmenuji se Martina Korejčková, bydlím v Plzni a pracuji jako odborný výživový poradce ve svém projektu „Stravování a hubnutí zdravě a s radostí“. Vystudovala jsem bakalářský obor Výchova ke zdraví na pedagogické fakultě ZČU v Plzni, což ovšem úplně neuspokojilo moje představy, a tak jsem se poté vrhla i na studium oboru již přesně podle mých cílů – oboru Diplomovaný nutriční terapeut na Vyšší odborné škole zdravotnické v Plzni. Mojí oblastí zájmu je sestavování jídelníčků, programy na redukci váhy či zvyšování aktivní tělesné hmoty, sportovní výživa, ale i navedení na celkový zdravější způsob života, pohybovou aktivitu a věnuji se i lidem chronicky nemocným, a tak pro mě není problém připravit jídelníček například na diabetickou, bezlepkovou či jakoukoliv jinou dietu nebo zdravotní problém. Stejně tak píši články o výživě, pořádám přednášky a besedy na témata zdravého životního stylu a připravuji i videa, která zábavnou formou ukazují, proč je důležité o lidském stravování přinejmenším alespoň přemýšlet.

Touto cestou bych Vám ale hlavně ráda představila svou rubriku „Stravou k větší radosti ze hry“ na těchto webových stránkách, kde se každý měsíc s Vámi podělím o mé znalosti a zkušenosti z oblasti obecného stravování, sportovní výživy a zdravého životního stylu. Také nezapomeňte využít moji online poradnu, kdy pro Vás budu k dispozici v předem stanovených termínech a zodpovím Vám dotazy z oblasti výživy a stravování. A na co se můžete těšit především, budou osobní konzultace, kdy tu budu pro všechny ty, kteří chtějí využít mé výše zmíněné služby a posunout se tak zase o krok dál. Taktéž můžete sledovat i mé osobní webové stránky a blog na www.martinakorejckova.cz

Jelikož je má práce mou radostí a splněným snem, a tak si velmi užívám pocit, když moji klienti odchází spokojení a vidím, že mé poslání má smysl. Proto se na tuto spolupráci (a hlavně Vás samotné) velmi těším, protože vždy se člověk může posouvat zase o něco dál. A věřte, že správně vyladěným jídelníčkem, uděláte další krok dopředu.

Bc. Martina Korejčková, DiS.

nutriční terapeutka

tel.: 721 634 113

www.martinakorejckova.cz

Jsme nadšeni z toho, že můžeme Martinu uvítat v našem týmu LZ hokejové školy. Vy, kteří jste nás již poznali, víte, že se nespokojíme s průměrností nebo kopírováním něčeho, co už bylo vytvořeno, ale naopak sami udáváme díky novým tréninkovým programům směr tréninkovému procesu, a proto je pro nás tak obtížné v dnešní době nalézt člověka, který smýšlí podobným způsobem, který neustále posouvá hranice a inovuje a zároveň dokáže lidem předat hodnotu navíc. V Martině jsme takového člověka našli a proto jsme moc stáli o to, aby se začlenila do našeho týmu. Díky Martině se tak stává náš program více komplexnějším a Vy se můžete opět mílovými kroky posunout ve svém životním i hokejovém rozvoji.

Bc. Lukáš Zdrha – hlavní trenér LZ hokejové školy