Tréninková metoda nejslavnější ligy světa NHL v LZ hokejové škole.

LZ hokejová škola odstartovala ve spolupráci s paní Bc. Evou Kolářovou ojedinělý projekt testování hráčů pomocí EEG Biofeedback. Testování pomocí metody, podle které se připravují také týmy nejslavnější hokejové ligy světa NHL, ale také týmy amerického fotbalu NFL, má za úkol zjistit vliv tréninkového programu LZ Hra mozku hokej na rozvoj herní inteligence.

K měření byli vybráni hráči, kteří se pravidelně účastní kempů LZ a zároveň jsou členy mládežnického celku HC Domažlice, úzce spolupracujícím právě s LZ hokejovou školou.

Více o EEG Biofeedbacku ZDE

„ Jsme nadšení ze spolupráce s výjimečně smýšlejícím člověkem v osobě paní Kolářové, jedná se zcela jistě o budoucnost, která dokáže oddělit hráče od průměru, a to je přesně to, co nás baví. „ L.Zdrha (hl.trenér LZ)

Sledujte dále rubriku „budoucnost v biofeedbacku – Bc. E.Kolářová“ ve které budeme informovat o průběhu měření a možnosti si tuto metodu vyzkoušet na vlastní kůži.

Názor Bc. Evy Kolářové.

Nejsem příznivcem systémů, škatulkování či různých principů. Vždy mě přitahovala originalita, autentičnost a přístup k člověku, jako k výjimečné bytosti. Díky programu LZ hokejové školy HRA MOZKU HOKEJ jsem se přesvědčila, že fyzická a mentální příprava sportovce jde ruku v ruce. Jako fyzioterapeuta a neuroterapeuta mě tento unikátní program zaujal především svým vlivem na komplexní rozvoj kognitivních funkcí hráče. Jsem velice potěšena, že mohu být součástí této hokejové školy. Hokejové školy, která se nebojí napříč konkurencí vystoupit ze stereotypu hokejových tréninků a svou originalitou dokázat, že tréninky mohou být zábavou a že lze přirozenou cestou učit hráče „hokejové inteligenci“. Bc. Eva Kolářová (terapeut EEG Biofeedback)