WEEK SKILL ALL STARS PROGRAM

8. - 12. Července - Plzeň (Ice aréna)

Zacházíme do detailu

(narážíme asi na největší problém, který se odehrává ve výkonosti nejlepších hráčů od těch průměrných.) Detaily v rozvoji dovedností, řešení situací či střeleckých pozic. Způsobů, jak řešit situace je mnoho, ale stává se, že hráč od dětství si zacyklí a automatizuje jen nějaké způsoby řešení. My chodíme do detailu jednotlivé situace z nejvyšších lig světa si rozebíráme a mluvíme o tom s hráči. Chceme hráči přinést zkušenost myšlení nad rozvojem dovedností i řešení situací, který jim přinese možnost být o krok dál před ostatními hráči. Stále se při tom držíme naší myšlenky přirozeného rozvoje 20 % Instrukce (nasměrovat Hráče) a 80 % přirozený rozvoj (pustit hráče do zajímavého cvičení plných pomůcek, her, soubojů, ukázek.)

STICK SKILLS 

 (Neobvyklé kličky, One timer, PC aplikace pro rozvoj herní inteligence, Rychlá střela před sebou, kontrola puku bez periferního vidění, použití dovedností v situacích 1-1, 2-2, 1-2 a při hře jako takové.) Rozvoj herní inteligence, rozhodovat se ve zlomku vteřiny a následně měnit podle toho svůj pohyb holí je dneska klíčové. S PC programem právě tyto principy budou tou hlavní složkou. Neustálé přidávání rychlosti pohybu, přidávání různých rozhodovacích prvků a různé obtížnosti provedení.  Na ledě to bude všechno o tom, aby vše projevili pod tlakem v různých situacích. Co nejvíce zkoušet možnosti, jak přecházet hráče a učit se z vlastních chyb. Tisíce prožitých situací = tisíce možnosti řešení

6900 Kč

Co všechno obdržíte?

10x trénink na ledě

Cvičení na dovednosti, ale také plná reakcí a nutností řešit situace kreativně. To všechno Ti umožní zapojit dovednosti ihned do hry, ukáže Ti opravdovou radost a sebevědomí ze hry.

10x trénink mimo led

K dispozici budou dva profesionální kondiční trenéři. V hokejové off ice části budeme poprvé využívat počítačové aplikace Hra mozku hokej na rozvoj herní inteligence.

5 dní kvalitního stravování

Stravování v restauraci Ice aréna Plzeň snese přísná měřítka. Po celý týden budou hráči samozřejmě dostávat také svačiny, stejně tak bude zajištěn pitný režim.

kustod, který se postará ...

Zakládáme si na skvělých podmínkách, i proto se bude o výstroj hráčů starat po celý průběh kempu kustod a hráči se tak budou moc plně soustředit nahokejový rozvoj.

ON ICE - Pár ukázek

možnost dokoupení ubytování + snídaně a večeře

2200,-

Sleva pro druhého sourozence na týdenním kempu 

1200,-

25% sleva na výstroj Bauer

Určitě to znáte .. Každoroční utrácení za novou výstroj nepatří mezi příjemnou část sezony, ve spolupráci se SPORT-K ale můžete ušetřit na startu sezony až několik tisíc korun.

sleva na vybrané pomůcky

Díky nové spolupráci s e-shopem Sportplac.cz specializující se na sportovní pomůcky, můžete využít vybraných nabídek, díky kterým si zpestříte svůj domácí trénink.

Tričko LZ hokejové školy

Součástí balíčku týdenního hokejového kempu je také tričko s logem LZ, které můžete používat třeba pro off ice tréninky, a které vám po ukončení kempu samozřejmě zůstává.

lepenka na hokejky

U kustoda na kempu budou k dispozici lepenky na hokejky, tak aby byl servis naprosto kompletní. Vybírat si budete moci z bílé i černé varianty, tak aby bylo vše nachystané pro trénink.

Tréninkové skupiny

Pro koho je kemp určený?

Profesionálové až ročník 2006

Součástí této skupiny jsou každoročně i profesionálové, kteří se s námi připravují na novou sezonu, což je jedinečná šance nabrat velké zkušenosti po boku hokejových hvězd.

ročník 2007 až 2012

I mladší skupina bude mít svoji vlastní ledovou plochu, tak aby byl maximální prostor pro jejich rozvoj i na jejich ledě se potkají během kempu s profesionály.

Jen trénink nestačí .. Byli jsme v šatně americké "osmnáctky" a víme, že myšlení rodičů a hráčů je na prvním místě ..

Je to 4 roky zpátky, co jsem měl možnost, jako jeden z mála lidí na této planetě, stát v srdci tréninkového centra v Ann Arbouru přímo uprostřed šatny národního týmu USA U18 a bavit se osobně s asistentem trenéra. 

Debata se kupodivu neodehrávala úplně kolem samotných dovedností, ale především ohledně myšlení mladých hráčů a stejně tak i jejich rodičů. Jednalo se skutečně o výjimečnou událost pro mě osobně i pro celý náš rozvojový program v LZ hokejové škole, protože se jednalo o informace od člověka, který byl součástí jednoho z nejuspešnějších rozvojových programů mládeže v celé Americe.

My jsme se díky tomu ještě více utvrdili v našem názoru, že mladý hráč, který je od malička "nucen" do kreativní hry a není trestán za chyby z toho plynoucí, je přesně ten hráč, který se v budoucnu objeví třeba na místě, kde jsem tehdy stal já, tedy v šatně USA U18 .. jinak řečeno, stane se z něj nadstavbový hráč plný sebevědomí se schopností udeřit v jakékoliv části utkání ..

Otevřelo nám to oči především v tom, že jen tréninkem to nikdy u nás nesmí končit. Okamžitě jsme založili několik projektů, jako je LZ Blog, FB skupina Trénujeme navíc, Online knihy zdarma a další, kde můžeme být s Vámi v každodenním kontaktu a kde můžeme inspirovat nejen Váš trénink v rámci programu LZ, ale především samotné myšlení o hře ..

Můžete si tak být jistí, že začleněním se do programu LZ nezískáváte jen možnosti rozvoje dovedností, ale získáváte především nový pohled na hru, která vede k úspěšným výsledkům a v neposlední řadě získáváte někoho, na koho se můžete kdykoliv obrátit, pokud budete potřebovat, protože ..

VAŠE PŘÍBĚHY NÁS ZAJÍMAJÍ ..

Bc. Lukáš Zdrha - zakladatel LZ hokejové školy

Nejčastější otázky?

Co budete chtít vědět ..

Jaký rozsah tréninkových jednotek obsahuje týdenní kemp?

Týdenní kemp obsahuje celkem 20 tréninkových jednotek. 10 jich absolvují mladí hráči na ledě a 10 mimo led.

Potkají se hráči s profesionály, kteří se účastní PROkempu?

Ano, mezi mladší přijdou profesionální hráči vypomáhat. Ročníky 2001-06 s nimi dokonce poměří síly v ostré tréninkové jednotce.

Budou mít hráči k dispozici šatnu po celý průběh kempu?

Ano, šatna bude k dispozici po celý týden, takže nebude třeba odvážet věci domů každý den.

Je součástí týdenního kempu také stravovací a pitný režim?

Ano, součástí týdenního kempu je kompletní zajištění stravy i pitného režimu po celý průběh akce.

Je možnost objednání ubytování na týdenním kempu v Plzni?

Ano, pro týdenní kemp v Plzni je připraveno ubytování nedaleko zimního stadionu, součástí je snídaně, večeře a nepřetržitý dozor.

Co se stane po vyplnění formuláře pro přihlášení?

Na Vaši emailovou adresu obdržíte ihned po přihlášení veškeré informace ( způsob platby, časový rozpis a další).

Kde se kemp odehrává ? 

Zimní stadion Košutka 

Od nejmenších až po profesionály

Kdo všechno se s námi připravoval ?

Filip pecher - CalgaryRadek DudaJan Kovář

KHL, ELH, REPREZENTACE ČR
"připravoval jsem se s LZ"

Martin Frk

NHL
"připravoval jsem se s LZ"

Jan Stránský

QMJHL, ELH, ČR U20
"připravoval jsem se s LZ"

Matěj Beran

QMJHL, ELH, ČR U20
"připravoval jsem se s LZ"

"Měl jsem tu možnost podívat se na LZ hokejovou školu a byl jsem velmi překvapen. Viděl jsem tu děti plné nadšení, elánu a trenéry, kteří mají obrovskou chuť posouvat mladé hráče na jinou úroveň. Bohužel se takový přístup a touha vytvářet nové metody tréninku a být neustále o krok před ostatními u dnešních trenérů moc často nevidí. Mám proto z mé návštěvy velmi pozitivní dojem a chtěl bych všem doporučit, aby se zařadili do tréninkového procesu LZ hokejové školy"

Marek MAZANECNashville Predators NHL

Přicestovali jsme se dvěma syny z Calgary a chystáme se přiletět na kemp LZ znovu. Trénink plný zábavy a nadšení, ale také práce s mozkem, která umožňuje se ve složitých situacích správně rozhodovat. Tento program je znamenitý a doporučuji všem, se do něj také začlenit.

Filip PECHERrodič a trenér v CALGARY

" Byl jsem součástí tréninkového programu LZ v přípravě před novou sezonou, kde jsem se mohl opět herně rozvíjet. Na ledě snad nenajdete člověka, kterého by program HRA MOZKU HOKEJ nebavil a to i mezi námi profesionály. Je vidět, že trenéři zde o rozvoji mladého hokejisty opravdu přemýšlí. Učíte se na poslední chvíli reagovat na podněty v cvičení, které nejsou dopředu dané, což Vám v budoucnu výrazně ulehčí řešení zápasových situací. Určitě se i vy zapojte do programu LZ"

Jan KOVÁŘM. Magnitogorsk KHL

Potřebujete se ještě zeptat?

Rád Vám se vším pomůžu ..

Stačí napsat svoji emailovou adresu a my Vám do 24 hodin odpovíme s velkou radostí na jakýkoliv dotaz zpět na Váš email ..

Nebo zavolejte na uvedená čísla:

723922646

Pavel Turhobr - Manažer pro týdenní kempy