V čem jsme v LZ jiní … Naše vzácné kontakty sdílíme s Vámi

Víme, jak těžké je fungovat, když se nemáte na koho obrátit. Za 10 let, co se pohybujeme v hokejovém prostředí, jsme nasbírali spousty úžasných a vzácných kontaktů. Od fyzioterapeutů, doktorů, výživových poradců, hokejových hvězd v Extralize, KHL i NHL až po možnost zařídit “angažmá” v USA.

LOGO Bílé pozadí 2

POZNEJTE HOKEJOVÝ SVĚT LZ A ZÍSKEJTE SPOLUHRÁČE, KTERÝ VÁM BUDE KRÝT ZÁDA

“Pokud máme možnost s čímkoliv pomoci a vidíme u někoho velkou odhodlanost, pak hned zvedáme telefon a začínáme zařizovat. Za poslední rok jsme například domluvili 3 nová angažmá. Ono to už dnes kolikrát nefunguje tak, že velké kluby mají přehled o talentech v klubech menších, takže jsem nedávno zvedal telefon a zařídil zkoušku pro velmi talentovaného kluka, který se nakonec rychle zabydlel a má tak možnost bojovat o velký extraligový sen v hlavním městě. Kolega zase minulý rok zařídil podobné angažmá za hranicemi v Německu. Pomáhat někomu, kdo je ochoten za svůj sen bojovat, nás baví … a co za to chceme? No počítejte s tím, že pokud by v budoucnu klapl profesionální hokej, budeme si volat o “volňásky” , protože se budeme chtít přijet určitě podívat :-), ale především máme velkou radost z Vašeho pokroku a úspěchu.”  Mluví za celý trenérský tým Lukáš Zdrha

 

AKCE LZ 2018 V PLNÉM PROUDU

 

Na Vaší hokejové cestě potkáte spousty překážek, které někdy nejdou vyřešit bez vnější pomoci, ať už jde o zkušenost výše popsanou, různá zranění a nebo jakékoliv jiné situace. Vždy je dobré mít na koho se obrátit. Rádi Vám budeme krýt záda.